Správa serverů

Zajistíme dodávku a realizaci kompletních serverových řešení budovaných „na klíč" dle přání zákazníka. Jsme schopni převzít stávající systémy pod naši správu a zajistit kontinuitu provozu při přechodu k jinému správci systému. Vypracujeme návrh nejvhodnější strategie a technologie pro vaše řešení, nabízíme konzultace a školení.


  • Nespravovaný server je bezpečnostním rizikem úniku dat, případně jejich nenávratné ztráty.
  • Správa Vás stojí jen zlomek částky, kterou zaplatíte za kmenového pracovníka.
  • Naši technici jsou zkušenými profesionály. Vaše problémy řešili již mnohokrát a postupují dle oficiálních standardů a doporučení.
  • Přístup k serveru (email, účetnictví, data), ze strany zaměstnanců firmy je často nežádoucí a riskantní. 


Správa firemních a podnikových serverů:

Nabízíme projektování, konzultace návrhu, realizaci a údržbu datových center a podnikových serverů, modernizaci, dokumentaci, posouzení efektivnosti, optimalizaci z hlediska výkonu i nákladů na provoz, posouzení rizik a bezpečnosti provozovaných systémů. Vaše servery můžeme spravovat plně našimi silami, nebo ve spolupráci s Vašimi IT odborníky.

Samozřejmostí je možnost posouzení aktuálního stavu, návrh optimalizace a určení strategie investic do IT s ohledem na maximální efektivitu a vysoce individuální potřeby každé firmy. Klidně se obraťte na naše kontaktní linky a seznamte se s podstatnými rysy naší nabídky: odbornost, přijatelná cena, individuální přístup s možností nepřetržité podpory a vytvoření přesné nabídky, kterou vždy dodržíme v termínech i dohodnuté ceně.