O nás

Společnost EruCom byla založena v roce 2006 a od počátku působila jako systémový integrátor v oblasti hlasových a datových komunikací. Její vznik byl opovědí na snižující se profesní úroveň nabídky v oboru klasické telefonie a nástup digitální komunikace a konvergovaných řešení. Cílem bylo poskytnout našim partnerům racionální a efektivní zajištění komunikace odpovídající jejich potřebám v rychle se rozvíjející oblasti digitální telefonie, nástupu GSM sítí a vysokorychlostního internetu. Odtud název společnosti EruCom = Erudované Komunikace.

 V lednu 2010 rozšířili naše řady noví kolegové s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru dodávek a správy informačních technologií. Od tohoto data naše společnost rozšířila svoji nabídku o správu sítí a ICT. Našim cílem je poskytnout klientům ICT služby a řešení, které v konkrétní době odpovídá jejich reálným potřebám s důrazem na vysoký poměr ceny, výkonu a otevřené možnosti modernizace do budoucna. Zakládáme si na trvalé spokojenosti našich zákazníků a na naší dlouhodobé vzájemné spolupráci.

  Usilujeme o to, aby hlavními rysy naší práce byly odbornost, individuální přístup s možností nepřetržité podpory a vytvoření přesné nabídky, kterou vždy dodržíme v termínech i dohodnuté ceně. Obraťte se na nás, rádi Vám poskytneme naše služby pomůžeme s řešením Vašich případných požadavků.

Hlavní aktivity společnosti

  • Správa sítí a ICT – kompletní správa sítí, správa serverů, virtualizace, Outsourcing IT
  • Poradenství a konzultace, vývoj a implementace SW aplikací
  • Dodávka, správa a servis pobočkových IP telefonních ústředen
  • Dodávka a správa kabeláží – optické sítě, strukturovaná kabeláž, bezdrátové spoje