Kabeláž


Strukturovaná kabeláž

Nabízíme Vám komplexní zajištění strukturovaných kabelových systémů od návrhu po samotnou realizaci včetně vypracování technické dokumentace.

  • komplexní projekt s návrhem realizace
  • instalace rozvaděčů, zásuvek a uložení kabeláže
  • měření certifikovanými přístroji
  • certifikace podle typu použitého systému
  • návrh a instalace aktivních prvků jako switche aj. doplňkové služby


Optické sítě

Provádíme veškeré dodávky, instalace a servis na optických sítích našich zákazníků v rámci jejich areálů. Instalujeme jak klasické optické kabely, tak mikrotrubičkové systémy řady výrobců. Provádíme zafukování optických microvláknových svazků a mikrokabelů. Optická vlákna ukončujeme řadou technologií, dle preferencí našich zákazníků - navařením pigtailů s příslušnými konektory, připojením pigtailů gelovými spojkami 3M nebo Fibrlok nebo zakončením konektory přímo na vláknech. Měření tras a zaměřování případných poruch provádíme jak přímou metodou, tak pomocí OTDR měřícího přístroje.

Bezdrátové spoje

Tam kde místní podmínky neumožnují zbudovat metalické, nebo optické trasy nabízíme bezdrátové řešení.  Od malých řešení připojení jednoho nebo více objektů na krátkou vzdálenost point to point / point to multipoint, veřejných přístupových bodů, haly, čekárny, kavárny, veřejná místa a podobně, až po dálková propojení na licencované frekvenci. 

Samozřejmostí je uživatelské rozhraní pro managment bezdrátových sítí a pokročilé funkce například captive portal, generování časově omezených hesel a pod. pro řešení v hotelech, nemocnicích, veřejných prostor atd...